Bodo

Partner Spotkań Transportowych 2020

http://www.bodo.net.pl

http://www.bodo.net.pl

SPOTKANIA
TRANSPORTOWE

Bodo – ekspert w zabezpieczeniu środków transportu

Kwestia zabezpieczenia kosztownego i ważnego dla nas mienia jest naszym priorytetem! Już od kilkudziesięciu lat zajmujemy się dostarczaniem klientom niezawodnych rozwiązań, które pozwalają na ochronę wielu różnych przedmiotów. Początki naszej firmy to jedynie dorabianie kluczy, jednak nie poprzestaliśmy na tym – ciągle chcieliśmy się rozwijać. Nasz rozwój doprowadził do tego, że dzisiaj możemy zaproponować niezwykle szeroki wybór produktów, dzięki którym można zabezpieczyć szafki, mieszkania, dokumenty, kosztowności i wiele innych. W asortymencie naszych produktów znaleźć można przede wszystkim zamki wpuszczane, wierzchnie, wkładki, wpuszczane, na pilota lub na klucz, meblowe, rozporowe, nawierzchniowe oraz inne.

Proponujemy także solidne sejfy, szafki na klucze czy apteczki z zamkiem, które świetnie sprawdzą się w siedzibach firm, sklepach czy biurach. Co ważne, polecamy wyłącznie sprawdzone i niezawodne zamki, renomowanych producentów – Viro, Abus, Tokoz, DormaKaba, CES, WILKA , ASSA ABLOY. Pamiętamy o naszych korzeniach, dlatego też oprócz sprzedaży, wykonujemy także kompleksową usługę dorabiania kluczy każdego rodzaju. Napisz do nas i przekonaj się sam! Z naszego asortymentu korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi. Często realizujemy także zlecenia od zakładów produkcyjnych z branży transportowej, meblowej, spożywczej i wielu innych. Bogaty wybór wkładek i zamków do drzwi sprawia, że na pewno znajdziesz u nas produkt odpowiadający Twoim oczekiwaniom.

Uwaga!
Dla firm transportowych polecamy szczególnie zabezpieczenia samochodów dostawczych i furgonów – do drzwi otwieranych tradycyjnie, przesuwnych i do tzw. kontenerowców.

https://www.bodo-sklep.pl/zabezpieczenia-samochodow-dostawczych-i-kontenerow-c-368.html

PROMOCJA

Publikacje eksperckie

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.

Pobierz najnowszy Informator Spotkań Transportowych

Zapisz się do newslettera

Partnerzy

Partnerzy Bodo