CDS

Partner Spotkań Transportowych 2020

http://www.cds-odszkodowania.info

SPOTKANIA
TRANSPORTOWE

CDS powstał w 2001 roku i jest kontynuacją wieloletnich doświadczeń na polu oceny ryzyka technicznego i prawnego, ubezpieczeń oraz obsługi szkód i roszczeń.

CDS dziś to kancelaria doradcza, która świadczy usługi w zakresie ubezpieczeń transportowych (OCP, OCS, OC zawodowe przewoźnika do licencji, OCP kabotażowe, Cargo), oceny ryzyka transportowego, stosowania prawa przewozowego i procedur transportowych (weryfikacja kontrahentów, ocena zawartych umów przewozu) oraz prowadzi wykłady i szkolenia z zakresu prawa przewozowego i ubezpieczeń.

PROMOCJA

Publikacje eksperckie

Skuteczność metod weryfikacji podwykonawców ‒ analiza

Skuteczność metod weryfikacji podwykonawców ‒ analiza

Niniejsza analiza została przygotowana na podstawie wieloletnich doświadczeń w zakresie obsługi szkód transportowych. Została też poprzedzona konsultacjami z prawnikami i ekspertami specjalizującymi się w prawie przewozowym oraz zajmującymi się przestępczością zorganizowaną w transporcie, rzeczoznawcami oraz pracownikami giełd transportowych.

CDS Kancelaria Brokerska  – lider ubezpieczeń transportowych

CDS Kancelaria Brokerska
– lider ubezpieczeń transportowych

CDS Kancelaria Brokerska jest kontynuacją wieloletnich doświadczeń założyciela firmy – Jerzego Różyka – eksperta działającego w branży ubezpieczeniowej od ponad 33 lat, w tym od ponad 18 lat w obsłudze podmiotów sektora TSL w zakresie ubezpieczeń transportowych, oceny ryzyka i szkód transportowych.

Pobierz najnowszy Informator Spotkań Transportowych

Zapisz się do newslettera

Partnerzy

Partnerzy CDS