Kancelaria Transportowa LEGALTRANS

Partner Spotkań Transportowych 2020

http://www.kt-legaltrans.pl

SPOTKANIA
TRANSPORTOWE

Kancelaria Transportowa LEGALTRANS powstała w wyniku zapotrzebowania branży transportowej na usługi z zakresu doradztwa prawnego w transporcie. Kancelaria stworzona została z myślą o przedsiębiorstwach wykonujących krajowy i międzynarodowy transport drogowy rzeczy oraz osób.

Doświadczenie, skuteczność oraz znajomość zarówno branży związanej z transportem, spedycją i logistyką to nasze największe atuty.

Oferta Kancelarii skierowana jest do podmiotów, którym zależy na profesjonalnej oraz rzetelnej obsłudze prawnej w zakresie wykonywania transportu drogowego.

PROMOCJA

Publikacje eksperckie

Zmiana w wysokości rekompensaty przysługującej wierzycielowi

Zmiana w wysokości rekompensaty przysługującej wierzycielowi

Przewoźnicy i przedsiębiorcy z innych branż na długo przed spowolnieniem gospodarczym 2020 r. zmagali się z opóźnieniami w płatnościach. Nieuczciwi przedsiębiorcy zmuszają kontrahentów do finansowania ich działalności przez zamierzone odwlekanie płatności.

Dziś eksperci są zgodni, że mimo zakrojonej na szeroką skalę pomocy rządowej wielu przedsiębiorców nie przetrwa przeciągającej się stagnacji gospodarczej. Jesteśmy w momencie, w którym w szczególności trzeba dbać o rozrachunki w firmie i nieustępliwie domagać się terminowej zapłaty za usługi.

Pobierz najnowszy Informator Spotkań Transportowych

Zapisz się do newslettera

Partnerzy

Partnerzy Kancelaria Transportowa LEGALTRANS